Ціни на сиру нафту впали більш ніж на 2% до багатомісячного мінімуму, так як зростаюче число випадків нового коронавируса в Китаї і блокування міст посилили побоювання з приводу попиту на нафту, навіть не дивлячись на те, що міністр енергетики Саудівської Аравії спробував заспокоїти ринок.
Вартість бареля квітневої нафти Brent 27 січня до 8:56 за Києвом склала $ 58,48 (-2,35%). Барель березневої нафти WTI торгувався по $ 52,88 (-2,42%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 59,89 і $ 54,19 відповідно.
А ось ціна золота злетіла до максимальної позначки більш ніж за шість років на побоюваннях поширення нового смертельного коронавируса за межі Китаю.
Це знизило апетит інвесторів до вкладення в ризиковані активи, такі як акції, але викликало попит на активи “тихої гавані”, включаючи золото.
Через здатність нового коронавируса передаватися від людини до людини і швидко поширюватися постраждало більшість фінансових ринків.