На Житомирщині запустили завод з заморожування ягід і фруктів

Компанія Аlte Foods побудувала і ввела в експлуатацію високотехнологічний завод з заморожування ягід і фруктів в Житомирській області.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації «Ягідництво України».

Як зазначається, підприємство побудовано з дотриманням усіх екологічних норм. Крім того, компанія нещодавно успішно пройшла аудит FSSC 22000.

«Зараз завод успішно функціонує. Побудували його дуже вчасно і почали роботу в розпал сезону. Зараз працюємо багато і напружено, але все у нас виходить: сформували команду і напрацьовуємо досвід. Ми налаштовані оптимістично і задоволені результатами, адже віримо в перспективи галузі на світовому ринку », – розповів керівник компанії Аlte Foods Роман Анзін.

Високотехнологічний завод введений в експлуатацію 1 липня 2021 року, а побудований за півроку з дотриманням міжнародних екологічних і санітарних норм. Виробничі лінії оснащені обладнанням для обробки плодів від провідних постачальників.

«Для максимального збереження всіх корисних властивостей ягід під час шокової заморозки застосовується сучасна технологія IQF і передова система оптичної сортування плодів, що гарантує високу якість продукції. Крім того, компанія має власну лабораторію якості, що дозволяє максимально точно досліджувати продукцію і визначити її якість і клас », – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *