На заводі “Енергія” модернізували все електрофільтри і встановлюють систему хімочищення димових газів – Київтеплоенерго

На сміттєспалювальному заводі “Енергія” модернізували все електрофільтри і встановлюють систему хімочищення димових газів.

Як повідомила прес-служба КП “Київтеплоенерго”, до нового опалювального сезону завод “Енергія” увійде з повністю оновленим комплексом очистки викидів.

“В електрофільтрах повністю замінили електроди. Також встановили нові газоходи, двигуни, редуктори, відремонтували трансформатори, замінили електрообладнання, теплову ізоляцію і захисне покриття, оновили арматуру. Їх обладнали сучасною автоматичною системою управління, яка дозволяє контролювати рівень напруги і інші виробничі показники в режимі онлайн “, – розповів директор заводу” Енергія “КП” Київтеплоенерго “Сергій Крикун.

У прес-служба підприємства також нагадали, що за підтримки та фінансування міста на заводі почався проект по будівництву хімічної очистки димових газів.

“Після його завершення викиди підприємства будуть відповідати європейським екологічним нормативам Директиви ЄС 2010 / 75EU, які в середньому в п’ять разів нижчі за українські”, – пояснило КП.

В рамках підготовки до нового опалювального сезону 2020/2021 і з метою забезпечення стабільної роботи 2 вересня завод “Енергія” зупинився на плановий ремонт. Тут відремонтують бункер прийому твердих побутових відходів, дві бойлерні, димову трубу, проведуть чистку бункера золи, ревізію арматури, а також технічну діагностику трубопроводів і котла №4.

Завод “Енергія” – єдине сміттєспалювальний підприємство в Україні, що утилізує 25% твердих побутових відходів столиці і забезпечує опаленням та гарячою водою майже 300 багатоповерхівок. Завод працює в рамках дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, видане Міністерством екології та природних ресурсів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *