На заміну сої: в Україні створили інноваційний продукт для відгодівлі тварин

Фахівці дніпровського заводу «Потоки» разом з українськими та світовими вченими розробили інноваційний продукт для відгодівлі тварин – білковий соняшниковий концентрат «Проглот», який здатний повністю змінити світовий ринок кормів і посунути з ринку продукти з сої.

Директор заводу «Потоки» Євген Яровий зазначив, що «Проглот» є першим у своєму роді продуктом, який не має альтернативи в світі на сьогоднішній день, повідомляє Agri-gator.

«Унікальність нашого продукту полягає в рекордному вмісті білка. Шляхом численних спроб, тривалої співпраці з кращими вченими країни і іноземними фахівцями ми змогли добитися показника 48% вмісту протеїну. Шлях до сьогоднішнього дня тривав 8 років. Без перебільшення – це прорив для світового тваринництва.

Наш концентрат – це заміна соєвого шроту, близько 80% якого виробляють з геномодифікованої сої. Високопротеїнова концентрат виробляється з натурального соняшнику і є безпечним і ефективним продуктом для тварин. Ми хочемо, щоб українські тваринники користувалися кращими кормами і виробляли найкращу в світі продукцію, а світовий ринок знав про Україну », – зазначив Євген Яровий.

За його словами, цей продукт ідеально підходить для будь-якого раціону годівлі не тільки для птахів, але і будь-яких видів тварин. Зокрема, свиней, молодняку ​​великої рогатої худоби, овець.

Керівник відділу продажів компанії «Потоки» Роман Грищенко акцентував увагу на тому, що використання соняшникової концентрату «Проглот» не тільки безпечно, але і економічно вигідно. «Проглот» збільшує приріст живої маси тварин або птиці, зменшує час вирощування і тим самим економить кошти фермера. При цьому вартість концентрату більш ніж конкурентна – на даний момент вона нижче, ніж вартість сої.

На сьогоднішній день «Проглот» є продуктом, який не має аналогів в світі для відгодівлі тварин, риб і птахів. При його розробці використані унікальні нанотехнології обробки насіння соняшнику – низькотемпературна екстракція з максимальним віддаленням лушпиння. В результаті відбувається так звана щадна денатурація без порушення первинної структури білка і руйнування амінокислот.

В результаті дослідження було з’ясовано, що коефіцієнт засвоюваності білка становить 90,6%, жиру – 85,9%, клітковини – 9,7%, безазотистих екстраактівних речовин – 60%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *