На Волині збудують завод з переробки картоплі

У Волинській області функціонує 13 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з зареєстрованих 31. За видами діяльності вони багатофункціональні, надають послуги з обробки землі, заготівлі молока, кормів, роботі млина та інші.

Про це AgroPortal.ua повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Повідомляється, що в результаті роботи проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Ключ до успіху. Поліпшення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України та Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації »в області у 2018 році було створено два сільськогосподарських обслуговуючих кооперативу:« Волинський картопля »і« Фундук Волині ».

Кооперативом «Волинський картопля» вивчається питання будівництва заводу з переробки картоплі та розпочато активну роботу по розмноженню сортів картоплі з високим вмістом крохмалю, щоб протягом декількох років створити сировинну промислову зону.

Кооператив «Фундук Волині» націлений на вирощування італійських сортів фундука.

«Сподіваємося, що зміни в чинне законодавство України сприятимуть розвитку сільськогосподарської кооперації», – зазначають у департаменті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *