На Волині громада займеться вирощуванням малини

На території Дубовський ОТО (Ковельський район Волинської області) розміщені підприємства, що займаються заморожуванням і постачанням за кордон ягідної продукції. У місцевих жителів з’явилася можливість отримати безвідсоткові кредитні кошти на два роки для створення малинового бізнесу і отримання консультацій по технології вирощування. Про це розповів на своїй сторінці в Facebook глава Дубовський ОТО Роман Троцюк.

«Вже багато років в Україні та, зокрема, в Дубовський ОТО спостерігається міграція жителів працездатного віку в країни Європи. Жителі громади їдуть до сусідньої Польщі для збору врожаю ягідних культур. Сьогодні з’явилася можливість створення власного бізнесу з вирощування та продажу малини на території громади », – йдеться в повідомленні. Роман Троцюк вважає ягідний бізнес цікавим, оскільки Дубовская ОТО – аграрна громада, і на її території є землі різного родючості, а малина невибаглива до грунту. «Створення плантацій малини призведе до створення робочих місць в наших селах. Досить піднімати економіку сусідньої Польщі і працювати на пана, потрібно почати працювати на себе.

Виникає можливість створення власного бізнесу, не маючи стартового капіталу. З іншого боку, підприємство, яке буде купувати продукцію виробників, отримає прибуток і сплатить податки в бюджет громади. Якщо в одному селі даною справою займатимуться кілька підприємців, то вони зможуть кооперуватися і зменшити транспортні витрати на доставку продукції в переробне підприємство.

При великих обсягах продукції виникає можливість вибирати підприємство по переробці з кращою ціною », – зазначає Роман Троцюк. Він підкреслює, що погодні умови дозволяють закласти малинову плантацію і отримати прибуток вже в 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *