На Вінниччині з’явиться перший промисловий виробник пива

«Вінницька харчова фабрика» готує до запуску лінію з виготовлення живого пива. Це перше виробництво в межах області.

Пиво варитимуть на обладнанні угорської компанії ZIP Technologies, технолог якої контролюватиме процеси на початкових етапах, пише Vinbazar.com.

«Завдяки власних коштів і кредитних ресурсів ми побудували новий цех по виготовленню пива. На сьогодні вже отримали ліцензію на оптовий продаж. З 1 серпня пропонувати «живе пиво» ​​жителям через роздрібні магазини і місцеві харчування. У Вінницькій області власного виробника до цього не було, а подібну продукцію завозили з інших регіонів. Для того, щоб утримувати колектив, зважилися на розширення асортименту та пошуку нового ринку збуту », – розповіла директор підприємства Любов Семенюк.

Лінія з виробництва вінницького пива повністю автоматизована і контролюється одним оператором. В місяць будуть виробляти до 80 т напою, але з часом обсяги планують збільшити. Поблизу заводу також відкриють фірмовий магазин.

До випуску готують 4 види пива під торговою маркою «Barley & Hops»: преміум світле «Вінницьке»; світле «Блонд-ель« Вінницький »; пшеничне світле «Вайсбір»; напівтемне «Віденське».

На підприємстві зазначають, що напій цілком натуральний і його термін придатності складе до 10 діб. Розливати продукт будуть в металеві кеги (бочки – ред.). Про роздрібної торгівлі в скляних пляшках на сьогодні мова не йде, але якщо «новинка» сподобається споживачам, то на підприємстві обіцяють вивчити таку ?? можливість.

«Ми будемо пропонувати здоровий, смачний, натуральний продукт. Орієнтуємося на Вінницьку область. У порівнянні з іншими виробниками, які везуть пиво з сусідніх регіонів, ми зможемо менше витрачати на логістику », – каже Любов Семенюк.