На Уманьпиво стартував сезон квасу

Пивоварня «Уманьпиво» ​​почала сезон розливу «Уманського традиційного квасу».

Як говориться в повідомленні компанії, 28 квітня підприємство випустило першу партію товару.

«Наша пивоварня виробляє квас вже 46 років. У минулому році ми поліпшили рецептуру, а також, для зручності споживачів, додали новий формат упаковки – пластикові пляшки ємністю 1 літр, – розповідає СЕО «Уманьпиво» ​​Ігор Кисіль. Цього року сезон квасу почали саме з ПЕТ-пляшок. У перший день розлили понад 15 тисяч літрів. Відразу з виробничої лінії напій відправиться в роздрібні точки продажу по всіх регіонах України ».

Зараз «Квас уманський традиційний» – це натуральний пастеризований і нефільтрований квас живого бродіння. Його готують з житнього солоду, води, цукру і спеціальної раси дріжджів. Тому напій має виражений смак хлібної скориночки і приємний кисло-солодкий присмак.

Це сезонний напій, який випускається з квітня по жовтень в двох форматах:

– Кеги ємністю 50 л (термін придатності 20 діб від дати розливу);

– ПЕТ-пляшки ємністю 1 л (термін придатності 60 діб від дати розливу).

Для довідки: Пивоварня «Уманьпиво» ​​- український виробник пива, сидру і безалкогольних напоїв. На сьогоднішній день – одна з найстаріших пивоварень України, заснована в 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року: тільки вода, солод і хміль і не використовує у виробництві ніяких замінників солоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *