На українському ринку курятини відбудеться трансформація

Ціни на м’ясо курки падають, а її собівартість зросте, якщо будуть реалізовані прогнози щодо низького врожаю зернових.

Про це в інтерв’ю журналі «Наше птахівництво» розповідає голова наглядової ради акціонерів «Володимир-Волинської птахофабрики» Аліна Сич, повідомляє AgroTimes.

Через неврожай виростуть ціни на зернову частину раціону, подорожчає вартість кормів, і, отже, вони забезпечують 70% собівартості курятини, ціна на м’ясо курки також вік, пояснила вона.

«Тому, ймовірно, на українському ринку виробники будуть змушені відмовитися від посадки птахів через нерентабельність», – зазначила Аліна Сич. Вже сьогодні можна констатувати факт, що дрібні жертви виявилися на межі виживання, багато хто з них тимчасово зупинили посадку птахів. У них велика собівартість виробництва одиниць продукції, якщо не надто тісні зв’язки з мережами ».

На думку Аліни Сич, вихід зі скрутної ситуації для малих господарств може бути різним об’єднанням, колаборацією з широкими і потужними підприємствами на умовах взаємодії.

Вона зазначила, що вирощує її на своїх виробничих майданчиках. – Великі компанії далі забирати птицю і реалізовувати по своєму каналу збуту. Це може бути багато. На жаль, можуть збанкрутувати ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *