На українському ринку добрив з’явився новий національний виробник

На українському ринку добрив з’явився новий національний виробник.

Про це 13 жовтня на прес-конференції в Києві повідомили представники компанії Recycling Solutions (підрозділ інвесткомпанії UMG Investments групи SCM) і нового підприємства «Українські мінеральні добрива» (РОЗУМУ).

Комплекс р Кривий Ріг по виробництву азотно-сірчаних і комплексних добрив, створених на основі сульфату амонію почав роботу в цьому році. У проект інвестували понад $ 11 млн. Потужність підприємства 100 тис. Т добрив на рік. Генеральний директор РОЗУМУ Олексій Афанасьєв сказав, що в цьому році компанія вже випустила 50 тис. Т сульфату амонію.

На підприємстві встановлено обладнанням японсько-німецького холдингу HosokawaAlpine і застосовується технологія компактування. Для гранулювання використовується українську сировину.

«Завод дозволяє виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, грунту, культури і кліматичних умов. Сучасне аграрне виробництво в усьому світі змушене рахуватися з екологічними факторами в процесі формування технологічних карт. Мінімізація негативного впливу на навколишнє середовище – ознака добрив третього покоління. У той же час такі добрива мають підвищену ефективність і технологічність. З наступного року ми плануємо розширити асортимент і збільшити потужності для виробництва вітчизняних добрив третього покоління », – сказав Олексій Афанасьєв.

«Українські мінеральні добрива» продаватимуть свою продукцію, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. В Україні компанія реалізує добрива аграріям прямо і через дистриб’юторів.

Директор по маркетингу «Українських мінеральних добрив» Сергій Рубан розповів, що компанія співпрацює з аграрними компаніями різної величини. Для фінансування сільгоспвиробників у компанії є спільні кредитні програми з п’ятьма банками. І, за даними Сергія Рубана, до кінця року РОЗУМУ співпрацюватиме з сімома фінансовими установами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *