На український ринок виходить XAG. Ексклюзивний дистриб’ютор – DroneUA

Один з найбільших в світі виробників дронів для сільськогосподарського застосування починає продажу на українському ринку. Ексклюзивне право представляти інтереси торгової марки XAG і право дистрибуції отримала компанія DroneUA.

Про це AgroPortal.ua повідомив СЕО компанії DroneUA Валерій Яковенко.

«Завдання XAG в Україні – створення екосистеми високотехнологічних рішень і доступної інфраструктури сервісних компаній для надання послуг українським фермерам. На території Китаю функціонують сотні сервісних центрів, що забезпечують надійну роботу обладнання незалежно від регіонів використання дронів-обприскувачів, аналогічний підхід буде реалізований і в Україні », – розповідає Валерій Яковенко.

За його словами, першим обладнанням, представленим в Україні, є професійні дрони-обприскувачі серії XP, а також наземні роботи R150.

Також в першому півріччі 2021 року заплановано відкриття 7 регіональних центрів для технічної підтримки користувачів обладнання XAG.

У планах у 2021 році з використанням обладнання XAG вносити ЗЗР на 600 тис. Га. Також XAG планує до 2024 року охопити до 12% ринку всіх робіт по внесенню пестицидів в Україні, посівши абсолютне лідерство в сегменті агродронов вже в 2021 році.

«Компанія DroneUA, як ексклюзивний імпортер і дистриб’ютор, відповідальна за розвиток мережі дистрибуції, створення навчальних центрів. В обов’язки імпортера також входить локальна сертифікація обладнання та комунікація з державними структурами в контексті розвитку ринку застосування дронів-обприскувачів в Україні », – зазначає Валерій Яковенко.

Для довідки: XAG – один зі світових лідерів у виробництві безпілотних літальних апаратів для цивільного застосування. Компанія фокусує свою увагу на розвитку робототехніки виключно в сільському господарстві, надаючи найбільш виражений вплив на розвиток технологій точного землеробства в Китаї.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Drone.UA – дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компаній XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення на території Східної Європи і Кавказу. Технології Drone.UA використовуються на більш ніж 4 млн га посівних площ України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *