На Тернопільщині з’явиться завод із виробництва агродронів

Створення підприємства з виробництва літальних і наземних безпілотних апаратів передбачене в межах індустріального парку LANIVTSI у Тернопільській області.

Про це виданню gazeta1.com розповів голова Лановецької громади Роман Казновецький.

Дрони будуть використовуватись у сільському, лісовому, водно-болотному господарствах, а також у сфері переробки агропродукції та в організації безпеки.

«Індустріальний парк ми робимо ще з 2016 року. Розробляємо документи, визначаємо земельні ділянки, подаємо їх на конкурси, організовуємо зустрічі з закордонними фірмами, аби максимально залучити інвесторів. Індустріальний парк — це наше майбутнє!», — говорить він.

За словами Романа Казновецького, громада навіть не думала, що можна запустити таке виробництво.

«До нас приїжджали спеціалісти, проводили аналіз індустріального парку і пропонували, що було би добре у Ланівцях робити. Ми обговорювали харчову промисловість — переробка сільськогосподарської продукції, завод із виробництва чогось. Збиралися в міській раді, аналізували, добре це чи ні, але дійшли до висновку, що харчова промисловість слабенько би розвивалася. Брали до уваги машинобудування, але про будівництво дронів, якщо чесно, навіть не думали», — підсумував Роман Казновецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *