На ринок вийшли чіпси з цвітної капусти

Британська компанія Nudie Snacks запустила нову закуску з цвітної капусти і овочів. Продукт Coliflower Crisps на 40% складається зі свіжої цвітної капусти, вирощеної в Шотландії. Він має два різні смаки: сир і карамелізований лук, а також Кацу-карі.

Про це пише freshplaza.

Нові овочеві чіпси відповідають принципу виробництва якісних закусок на рослинній основі, які є більш здоровою альтернативою. Без штучних ароматизаторів або барвників, чіпси з цвітної капусти містять менше цукру і на 40% менше насичених жирів, ніж традиційні картопляні чіпси. Це робить їх більш здоровим варіантом перекусу.

Пакетик чіпсів з цвітної капусти вагою 22 г містить всього 118 калорій, і продукт підходить для тих, хто дотримується веганскої, вегетаріанської, безглютенової і безмолочной дієти.

«Це ідеальна закуска, без компромісів за смаком або якості. З огляду на ризики для здоров’я, пов’язані з діабетом, ожирінням і коронавірусів, як ніколи важливо підтримувати свою імунну систему і здоров’я кишечника в хорошому стані », – сказав засновник Nudie Snacks Трейсі Хогарт.

Виробництво такої закуски скорочує кількість харчових відходів. Це пов’язано з тим, що чіпси зроблені з овочів, які часто викидаються, через те, що вони не відповідають стандартним вимогам за формою і розміром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *