На ринок виходить новий виробник натуральних сухих спецій

Група компаній «Верес», що входить в «Смарт-Холдинг» розпочала виробництво власної лінійки натуральних сухих спецій і приправ.

Асортимент категорії представлений 12 продуктами, серед яких спеції, прянощі, приправи, суміші овочів, трав і грибів, які розроблені за унікальними рецептурами, йдеться в повідомленні компанії.

«Виробництво лінійки організовано на« Канівському консервному заводі », де запущений сучасний цех з інноваційним обладнанням. Технології, які використовуються при виробництві спецій і приправ «Верес», дозволяють зберегти смакові і ароматичні властивості натуральної сировини, а також забезпечують точність дозування інгредієнтів в сумішах. Ця технологія гарантує правильний і однорідний смак продукту », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в рецептурах продуктів не використовуються ароматизатори або підсилювачі смаку, тільки натуральні інгредієнти з різних країн світу, які пройшли обов’язковий контроль якості у власній акредитованій лабораторії виробничого підприємства.

«У вересні бренд з’явиться на полицях українських магазинів у відповідній товарній групі. ГК «Верес» в середньостроковій перспективі планує розширення асортименту нової категорії продуктів, а також вихід з ними на ринки ближнього зарубіжжя і Європи », – йдеться в повідомленні.

Для довідки: Група компаній «Верес», що входить в промислово інвестиційну групу «Смарт-Холдинг», являє собою вертикально інтегрований бізнес в сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування, зокрема консервованої продукції, соусів. Група об’єднує 3 переробних і 3 сільськогосподарських підприємства, логістичний центр зі зберігання продукції. До її складу входить найбільше в Україні господарство з вирощування шампіньйонів. На потужностях групи щорічно переробляється до 25 тис. Тонн плодово-овочевої продукції. У компанії працюють 2,4 тис. Осіб. Продукція під ТМ «Верес» поставляється в більш ніж 25 країн світу. Частка групи на внутрішньому ринку консервованої плодово-овочевої продукції України – 30%. Група входить в ТОП-3 виробників консервованих овочів в Україні.

У «Смарт-Холдинг» входить агрохолдинг HarvEast.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *