На ринок України заходить великий китайський таксі-сервіс

Китайський агрегатор таксі DiDi готується до запуску сервісу в Україні – очікується, що він почне працювати в 2021 році, передає AIN.UA.

За інформацією видання, DiDi почав збирати команду для запуску сервісу в Україні в 2020 році, проте на даний момент точних термінів немає.

Відзначається, що для України DiDi стане четвертим великим сервісом після Uklon, Uber (DiDi має частку в цій компанії) і Bolt.

У AIN.UA відзначають, що поява гравця рівня DiDi в черговий раз сильно вплине на український ринок агрегаторів таксі. Особливо на водіїв, яких обмежена кількість: запуск сервісу очевидно створить додатковий попит на водіїв, за що ті отримають бонуси.

На даний момент невідомо, чи буде DiDi заходити тільки з таксі, або підключить і інші сервіси, на зразок прокату велосипедів.

DiDi – китайський агрегатор, саме там зосереджена основна аудиторія сервісу: понад 450 млн користувачів, кілька мільйонів водіїв.

З моменту заснування в 2012 році компанія підняла більше $ 21 млрд, її оцінка перевищує $ 56 млрд за останніми доступними даними. DiDi працює через партнерства і інвестиції в схожі проекти (99, Grab) по всьому світу. У 2020 році DiDi запустилася в Росії і далі планується вихід в країни Центрально-Східної Європи, а також пост-радянські країни. У тому числі – запуск в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *