На Полтавщині запустили міні-завод з переробки молока

ФГ «Ромашка» відкрило молокопереробний міні-завод в с.Сагайдакі Шишацького району Полтавської області.

Про це йдеться в повідомленні ГУ Госпродпотребслужби в Полтавській області.

За словами керівника фермерського господарства Олексія Кругляка, рішення про будівництво заводу було прийнято ще в 2016 р

Устаткування виготовило підприємство «Полтава-Союзмаш», що спеціалізується на оснащенні харчового виробництва. Таким чином, підприємство забезпечене всім необхідним обладнанням: від пастеризації молока до упаковки готового сиру.

Потужність заводу 10 т молока на добу. Сировина завод використовує з ферми господарства, де налічується 500 голів дійного стада.

Як говорить Олексій Кругляк, годують корів екологічно чистими продуктами, без добавок, натуральними кормами це – і комбікорм з власного міні-завод, влітку постійний випас на зеленій масі, взимку – сінаж і силос.

«Таким чином, ми отримуємо натуральне і якісне молоко, яке поставляємо на завод для виготовлення твердих сирів і масла. І найголовніше, що при виробництві не використовуються добавки рослинних жирів », – зазначив він.

Підприємство впровадило систему НАССР і найближчим часом планує збільшити обсяги виробництва, почати працювати на повну потужність, і розширити асортимент товару. При цьому розглядається можливість експортних поставок продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *