На Львівщині запустили новий м’ясопереробний комплекс

ТОВ «Агрольон» 7 липня 2020 року в с. Підгайчики Золочівського району Львівської області відкрило новий комплекс по забою і переробці птиці.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації на сторінці в Facebook.

Проектована потужність нового виробництва становить 2000 голів птиці на годину.

Комплекс забезпечить місцеве населення більш 120 робочими місцями із середньомісячною заробітною платою понад 10,5 тис. Грн.

«На підприємство надходить птах вирощених на власних птахофабриках, а також передбачається налагодження довгострокового співробітництва з діючими птахофабриками Західного регіону України, для забезпечення безперебійного функціонування цеху», – йдеться в повідомленні Львівської ОДА.

У планах компанії на 2021-2022 р – збільшення потужностей з вирощування птиці до 6 млн голів на рік, за рахунок будівництва нових сучасних птахофабрик, інкубатора і птахофабрик з вирощування батьківського поголів’я.

Для довідки: ТОВ «Агрольон» – високотехнологічне господарства, яке спеціалізується на виробництві м’яса птиці. Зараз функціонують дві птахофабрики у Львівській області потужністю понад 3.5 млн голів на рік. На пташниках, використовуючи нідерландські технології, вирощується птиця кросу Росс-308. Компанія «Агрольон» сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю і безпекою продуктів належним вимогам ISO 22000: 2005 «Вирощування (відгодівля) і забій курчат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *