На Львівщині запускають виробництво кормових сумішей для сільськогосподарських тварин

У селі Хильчиці Золочівського району Львівської області відкриють завод з виробництва вітамінно-мінеральних сумішей (преміксів) для сільськогосподарських тварин.

Як повідомляє Zaxid.net, виробництво продукції планують почати вже в кінці цього місяця.

За інформацією видання, власником нового заводу є українсько-нідерландське підприємство Koudijs Ukraine (Коудайс Україна). У Хильчиці компанія вже має завод по переробці сої та соняшнику і виробництва кормів для птахівництва та свинарства.

На новому об’єкті планують виробляти мінерально-вітамінні суміші для годівлі сільськогосподарських тварин – великої рогатої худоби, кроликів, свиней, курей-бройлерів тощо.

На сьогоднішній день завод, вартість якого становить 4 млн євро, вже побудований, на нього завезли сучасне імпортне обладнання, монтували під наглядом інженерів з Нідердандах і Польщі.

Наразі триває його налагодження, у разі вдалого завершення всіх процедур запустити виробництво преміксів мають в кінці квітня або на початку травня.

Заявлена ​​потужність заводу – 1,5 тисячі тонн готової продукції в місяць. Компанія планує поставляти її перш за все на внутрішній ринок, однак в подальшому можливо частина преміксів продавати за кордон.

“Ця інвестиція замислювалася насамперед для заповнення потреб українського ринку (тваринництва і птахівництва), оскільки він останнім часом добре розвивається. Цей завод також буде мати всі необхідні сертифікати для експорту, і ми припускаємо, що частина продукції відправляти на експорт”, – повідомив комерційний директор компанії Дмитро Бурбан.

За його словами, новий завод повністю автоматизований, тому потреби у великій кількості працівників вони не мають. Планується, що в сукупності на двох виробництвах в Хильчиці працювати близько 210 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *