На Львівщині за рік створили три сільгоспкооперативу

Три сільськогосподарських кооперативу було створено у Львівській області в 2020 р.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Відзначається, що в минулому році для підтримки діяльності сільськогосподарських кооперативів освоїли 191,1 тис. Грн. Кошти надали в якості відшкодування за придбане обладнання для визначення якості молока та обладнання для зберігання і передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

В ОДА уточнили, що кооператив може отримати фінансову підтримку з обласного бюджету в 2021 році у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів в розмірі до 70% від їх вартості, але не більше ніж 200 тис. Грн для одного кооперативу. У разі, якщо сільгоспкооператив зареєстрований як платник ПДВ, то вартість техніки і обладнання відшкодовується без урахування податку на додану вартість.

«Підтримка діючих і нових кооперативів також передбачена Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки. Проект пройшов погодження профільної і бюджетної комісій. Тепер на черзі затвердження сесією обласної ради, яка відбудеться 16 лютого. У напрямку відшкодування для кооперативів передбачено фінансовий ресурс в розмірі 1,5 млн грн », – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *