На Львівщині за $ 20 млн побудують завод з виробництва кормових добавок

Будівництво виробничого комплексу Feednova по виготовленню високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів почнеться в лютому в Буськ Львівка області.

Про це НВ повідомили в групі компаній «Ефективні інвестиції», яка спільно з голландською компанією Mada Participations B.V. виступила інвестором проекту.

В цілому інвестиції в завод складають $ 20 млн. Запуск виробництва планується в дві черги.

Новий комплекс буде включати чотири виробничі лінії, які будуть переробляти понад 220 т сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволять виробляти близько 90 т готової продукції на добу.

«Підприємство буде повного циклу переробки і володіти сертифікатом якості ISO 22 000 і HACCP, завдяки чому компанія зможе експортувати сертифіковану продукцію по всьому світу», – говориться в повідомленні.

Також інвестори уточнили, що підприємство стане першим заводом в галузі, який буде переробляти сировину зовнішніх постачальників.

«Важливо також, що вирішуючи проблему з побічними продуктами тваринного походження, ми не займаємося їх утилізацією, а створюємо ліквідний товар, який широко використовується у виробництві кормів для сільськогосподарських тварин і домашніх улюбленців. З огляду на активний розвиток тваринництва і м’ясопереробки, актуальність підприємства з виготовлення кормових добавок надзвичайно висока », – підкреслили інвестори проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *