На Львівщині продовжується велике будівництво екомістечка Besora, яке стане центром нового гірськолижного курорту у Карпатах

Власний будинок у горах, туристичний бізнес для отримання пасивного доходу, нерухомість преміум-сегменту у рекреаційній зоні – усе це про нове екомістечко Besora, що знаходиться на пагорбі Карпат та поєднує у собі українські традиції разом з новітніми технологіями будівництва.

Проєкт комплексу почали втілювати у життя у листопаді 2021 року та продовжують будівництво і зараз попри складнощі воєнного часу. Що таке Besora, як обʼєкт для інвестицій, які його переваги та перспективи розвитку, розповіли у цьому матеріалі. Давайте знайомитися!

Besora — нове слово в концептуальній забудові Карпат

Besora Hill House — це котеджне екомістечко, що спроєктовано на території найстарішого гірськолижного курорту Львівської області. Комплекс знаходиться у селищі Славське, в радіусі 100 км від якого немає жодного промислового підприємства зі шкідливими відходами.

Проєкт передбачає дві черги будівництва. У загальній кількості це буде 50 будинків на території площею 5 га. Під інфраструктуру першої черги містечка, що реалізується в концепції усамітнення та єднання з природою, відведено 0,55 га. Це 8 двоповерхових будинків у стилі барнхаус з панорамними краєвидами на гори Тростян, Погар та Писана. Біля кожного котеджу є власне паркомісце на два авто, а також у майбутніх власників є можливість обрати додаткові обʼєкти у вигляді гриль-зони та чану на дровах.

Besora — котеджне екомістечко в Карпатах

Зазначимо, що будинки у комплексі Besora розташовані таким чином, аби жоден котедж не заважав одне одному насолодитися усіма перевагами локації. Власна велика тераса з панорамним краєвидом дозволить вам зустрічати світанки, цілодобово милуватися величчю карпатського лісу, дихати прохолодним повітрям, сповненим ароматом трав та хвої, займатися йогою та медитаціями, а також влаштовувати затишні сімейні вечори на заході сонця.

Відпочинок у Besora – це гарна можливість поставити усі дратівливі фактори на паузу, втекти від шуму великого міста, якісно перезавантажитися і головне – відчути довгоочікувану емоційну свободу в красивому та безпечному місці.

Екологічне будівництво

Besora Hill House стоїть біля джерел впровадження в Україні проєктів, що будуть зведені з використанням сучасних біопозитивних екопанелей. Унікальність наших котеджів полягає у використанні виключно природних і нетоксичних матеріалів.

Котедж Besora – це двоповерховий будинок, зібраний з деревʼяних екопанелей, в які щільно укладається солома, а самі панелі додатково оздоблюються глиною. По-перше, усе це на 100% екологічно та безпечно як для людини, так і для оточуючого середовища. По-друге, дані панелі економічно вигідні, тому що мають високий рівень енергоефективності та тривалий термін експлуатації.

До того ж, це здоровий мікроклімат у домі та гарне самопочуття його мешканців, висока звукоізоляція, гарантія надійності, пожежна безпека, а також відсутність шкідливих випарів та алергенів.

Besora це здоровий мікроклімат у домі та гарне самопочуття

Розважальна та оздоровча інфраструктура другої черги проєкту

У другій черзі проєкту Besora Hill House, будівництво якої заплановано до кінця 2025 року, передбачено зведення 42 котеджів та поява усієї необхідної для комфортного відпочинку інфраструктури.

Так, вже за декілька років на території комплексу працюватиме розкішний ресторан для ваших найсмачніших трапез. За бажанням ви зможете відвідати SPA-центр, процедури у якому в поєднанні з природною терапією безумовно сприятимуть повноцінному оновленню та оздоровленню.

Якщо ви будете відпочивати у Besora з дітьми, то не турбуйтеся, що вони сумуватимуть в такій тихій та спокійній атмосфері. У другій черзі проєкту ми передбачили будівництво шістьох ігрових майданчиків з різноманітними спортивними атрибутами та сучасними ігровими деталями.

Також у комплексі запроєктовано три відкритих автостоянки загального використання, гелікоптерний майданчик та пʼять апарт-готелів для прихильників більш компактного виду нерухомості.

Умови та перспективи інвестиції у Besora

Фінансуванням та реалізацією проєкту екомістечка займаються гравці міжнародного пулу інвестицій – банківська група Qiuntex Bank Technology з територіальним охопленням Великобританії, Канади та країн Європи сумісно із японськими партнерами компанії Umi Group.

Всупереч економічним складнощам воєнного часу, інвестори продовжують будівництво Besora Hill House та базують своє рішення на трьох основних аспектах:

  • економічна вигода (для першої черги проєкту збережено довоєнні ціни)
  • постковідний тренд на заміську нерухомість (з початком локдауну в людства сталася велика переоцінка цінностей, тому екологічність, усамітнення та життя подалі від великого міста тепер в пріоритеті)
  • можливість створити локальний туристичний продукт для України (після перемоги нашій країні прогнозують стати головним туристичним поінтом у Східній Європі, а Карпати в такому випадку – наша головна візитівка).

Інвестуючи у котедж, ви отримуєте власний будинок у горах, а також готовий туристичний бізнес європейського рівня з пасивним доходом. Ви один раз вкладаєте гроші, а керівна компанія Besora займається усіма питаннями, що повʼязані зі здачею котеджу або апартаментів в оренду. Сюди входить повний цикл операційної діяльності котеджного містечка, робота маркетингової команди, пошук нових гостей, охорона та догляд за територією.

Besora — готовий туристичний бізнес європейського рівня в Славському

Трохи про цифри:

  • вартість котеджу від 310 000 $
  • розтермінування під 0% до 12 місяців з першим внеском у 30%
  • пасивний прибуток від 17 000 $ до 29 000 $ на рік
  • рентабельність інвестицій у проєкт на рівні 8-11%
  • окупність інвестицій впродовж 10-15 років

Більше деталей про Besora Hill House можна дізнатися на нашому сайті. Там ви знайдете відповіді на всі запитання, зможете звʼязатися з менеджером та здійснити віртуальну, а за бажанням і реальну, екскурсію на територію комплексу.

Besora – ваш власний дім в Карпатах.