На Київщині запустили промисловий комплекс з доробки фундука

ТОВ «Фаетон Інк» в с.Воропаев (Київська обл.) Запустило в експлуатацію перший переробний комплекс фундука в системі агропідприємств, що входять в національний кластер «Фундук України».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент Український горіховою асоціації Геннадій Юдін.

Він зазначив, що компанія активно розвиває сади фундука в Вінницькій і Чернівецькій області, загальна площа яких по виробничим планам компанії дуже скоро перевищить 500 га.

Геннадій Юдін уточнив, що раніше виробники фундука в програмі розвитку кластера будуть створені 3 переробних центру, що працюють в одній коопераційної ланцюжку для консолідації збірних партій фундука:

1. Для центрального регіону України – на базі ТОВ «Фаетон Інк» за адресою: Київська область, Вишгородський район, с. Воропаєв, вул. Молодіжна, 2В.

2. Для південного регіону України – на базі компанії «Філберт» в Одеській області

3. Для західних областей України – на базі ТОВ «Агропром-Закарпаття» в Закарпатській області.

За словами експерта, далі планується збільшення кількості цехів по переробці і залучення до роботи в одній коопераційної ланцюжку інших агропідприємств з різних регіонів України.

«Це дасть можливість зняти проблему в якісній переробці фундука для більш дрібних садів, його калібрування, сортування для створення однорідних збірних партій, які є завжди« ласим шматком »для великих замовників. А для садів – це постійний збут за найкращою ціною », – пояснив він.

Переробний комплекс ТОВ «Фаетон ІНК» повністю сертифікований відповідно до вимог міжнародних стандартів HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) і ISO

Сьогодні виробничо-переробний комплекс включає в себе кілька профільних ліній: лінії калібрування і розколу волоського горіха і фундука; лінія для калібрування ядра горіха і фундука; лінія для оптичної сортування горіхів і сухофруктів; лінія для смаження горіхів; лінія упаковки харчових продуктів в упаковку для рітейлу (20-200гр.) і оптових покупців (5-30кг).

Так само комплекс включає в себе холодильну камеру на 120 ти склад готової продукції на 250 т.

Для довідки: ТОВ «Фаетон Інк» займається переробкою горіхів і сухофруктів більше 10 років. Здійснює експорт чищених горіхів до Франції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *