На Кіровоградщині добудовують потужний біогазовий комплекс

Агрохолдинг I & U Group знаходиться на завершальній стадії будівництва біогазового комплексу потужністю 5,5 мВт / год поблизу пос.Капітановка Номіргородского району Кіровоградської області.

Йдеться про біогазові комплексі з переробки органічних відходів цукрового виробництва в сировині для теплової та електричної енергії, пише УНІАН.

Як зазначається, після виходу комплексу на повну потужність він буде щорічно виробляти близько 48 тис. МВт «зеленої» електроенергії і стане унікальним по застосованим технологіям біогазовим комплексом, аналогів якому зараз немає в Україні.

Залишки від виробництва біогазу будуть використовуватися в якості біодобрива, які частково замінять компанії дорогі мінеральні добрива. Щорічно комплекс буде виробляти 10-12 тис. Т твердих мінеральних добрив.

«При будівництві об’єкта використовувалися новітні інноваційні технології та передове обладнання австрійських компаній. Запатентована технологія передбачає перемішування субстрату власне виробленим біогазом без використання мішалок, це дає можливість отримувати до 7% більше біогазу з тонни субстрату. За рахунок відсутності електричних мішалок, завод економить споживання електроенергії на власні потреби », – уточнюється в повідомленні.

Біогазовий комплекс агрохолдингу I & U Group є спільним проектом холдингу з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Запуск заводу дозволить сукупно скоротити викиди CO2 на 24 тис. Т в рік. До того ж, біогазовий комплекс – це нові робочі місця і великі обсяги «зеленої» електроенергії.

Згідно з розрахунками компанії, виробленої електроенергії вистачить для одночасного енергозабезпечення 15 тис. Домогосподарств.

Для довідки: I & U Group – аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує різні сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській і Миколаївській областях. Земельний банк I & U Group становить 50 тис. Га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *