На карантині в Україні зросли продажі горілки – Bayadera Group

Місяць карантину в Україні істотно не вплинула на загальні обсяги продажів алкоголю. Міцний алкоголь продемонстрував незначне зростання, а категорії українського вина, ігристі і вермути навпаки трохи просіли.

Про це повідомила прес-служба Bayadera Group.

У компанії констатують зростання продажів горілки на 4-5% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Також відзначено тренд, коли люди стали набагато більше витрачати грошей на продукти харчування, однак частіше купувати алкоголь почали саме чоловіки – з цим в компанії пов’язують зростання продажів міцного алкоголю.

Що стосується імпорту, то тільки за місяць карантину продажу імпортного алкоголю зросли на 20%. Але в компанії вважають, що ця динаміка буде тимчасовою, так як напевно українці запасалися улюбленими марками через острах можливого дефіциту. Однак брак алкоголю зараз немає, за винятком італійських марок.

Ще один тренд – зростання продажів онлайн. При цьому, українські споживачі продовжують віддавати перевагу оффлайн супермаркети, однак продажу онлайн всього за місяць зросли в кілька разів і ця тенденція буде зростати. Кілька національних мереж супермаркетів вже заявили про розвиток власних сервісів доставки.

У квітні не прогнозуються істотні зміни обсягів продажів алкоголю всіх категорій, відповідно, немає причин і для підвищення цін Можливе зростання продажів українського вина в період святкування Великодня. А ось зростання імпорту, ймовірно, трохи призупиниться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *