На Хмельниччині збудують комплекс з переробки твердих побутових відходів

У місті Старокостянтинів на Хмельниччині збудують комплекс з переробки твердих побутових відходів з елементами дегазації та рекультивації існуючого полігону.

Про це передає Укрінформ.

Про будівництво комплексу йдеться в рішенні Хмельницької обласної ради “Про хід виконання в 2020 році програми поводження з відходами у Хмельницькій області на 2018 – 2022 роки”

Так, вже завершується розробка проектної документації Харківським товариством з обмеженою відповідальністю “Діпрокомунбуд” на будівництво і реконструкцію комплексу з переробки твердих побутових відходів з елементами дегазації та рекультивації існуючого полігону видалення відходів. Всього площа існуючого полігону твердих побутових відходів становить 4,61 гектара.

Також встановлено 600 метрів периметрового огорожі висотою 5 метрів і виконуються земляні роботи по влаштуванню двох технологічних карт для забезпечення прийому відходів.

Проект реконструкції передбачає установку вагового комплексу і дезбар’єра, облаштування технологічних карт, системи видалення та знешкодження біогазу та фільтрату, захист ґрунтових вод, мережа спостережних свердловин, необхідну кількість водовідвідних канав.