На Херсонщині запускають бізнес-інкубатор

Навчальний проект «Бізнес-інкубатор в сільській місцевості», який здійснюється за рахунок коштів Євросоюзу, вперше реалізують в Херсонській області.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Херсонської області.

Як розповів голова ОС «Агро-продовольча рада» Іван Слободяник, передбачається створення в кожному обласному центрі приміщення з відповідним обладнанням, де зможуть проходити навчання фермерські господарства і селяни.

«Проект« Бізнес-інкубатор в сільській місцевості »реалізується за рахунок коштів ЄС. В його рамках планується створення в кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, які цікавляться фермерським справою, зможуть пройти навчання. Орієнтовно там будуть проходити навчання по 50 напрямках », – сказав він.

Як повідомили в «Агро-продовольчої раді», мета проекту – навчити людей, які цікавляться фермерським справою, аспектів ведення аграрного бізнесу.

Слободяник зазначив, що навчання буде проходити в форматі відеозв’язку. Учасники проекту будуть відвідувати тренінги, семінари та відеоуроки, а згодом зможуть закріпити отримані знання на практиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *