На Чернігівщині збудують новий елеватор

KMZ Industries постачає обладнання для будівництва першої черги нового елеватора компанії «Пауер Корн Трейд» в м Прилуки (Чернігівська область).

Про це повідомляє прес-служба KMZ Industries.

Відзначається, що монтаж першої черги зерносховища буде проходити в травні. Всього планується три черги, після чого загальна потужність підприємства складе 42 тис. Т.

Згідно з повідомленням, для реалізації першої черги елеватора KMZ Industries виготовить:

силос на плоскій основі місткістю 12 635 м3;
комплексний барабанний сепаратор КБС потужністю 150 т / год по попередньому очищенні для пшениці вологістю до 16%;
зерносушарку Brice-Baker 12/48 з рекуперацією і пиловиділенням потужністю 90 т / год по пшениці при знятті вологості з 20% до 15%.
транспортне обладнання (ланцюгові транспортери і норії) продуктивністю 100 т / год;
«Оскільки замовник був дещо обмежений в бюджеті на будівництво такого потужного як для фермерського господарства комплексу, його проект зроблений« на виріст », з можливістю зведення в кілька черг. Уже в травні тут отримають перше обладнання і почнуть монтаж – це дасть можливість прийняти восени зерно нового сезону і почати отримувати прибуток, яку інвестують в наступні черги. Зокрема, доставлять нові силоси для тимчасового зберігання зерна, ще одну зерносушарку Brice-Baker і т.д. », – прокоментував керівник регіонального представництва KMZ Industries Влад Переходько.

Крім того, він зазначив, що компанія «Пауер Корн Трейд» освоїла аграрний напрямок недавно. За його словами, раніше компанія сушила зерно мобільного сушаркою і продавала його «з коліс».

Відзначається, що для работі та з власною дитиною та з давальницькою сировиною, компанія потребують більш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *