На Чернігівщині почали будівництво нового тваринницького комплексу

ТОВ «Агрофірма« Лосинівська »розпочала реконструкцію старих тваринницьких приміщень і будівництво нового комплексу, зокрема для утримання поголів’я свиней і птиці.

Про це повідомляють на сайті Чернігівської ОДА.

Діяльність підприємства «Агрофірма« Лосинівська »охоплює кілька напрямків господарювання: вирощування зернових та технічних культур і розведення ВРХ з подальшою реалізацією продуктів тваринництва. Господарство містить близько 560 ВРХ, в тому числі 258 корів, але планують наростити стадо до тисячі голів дійного стада. Після збільшення поголів’я планують закупити доїльного робота.

Агрофірма годує тварин виключно перевіреними кормами власного виготовлення. На базі підприємства працює цех по виробництву комбікормів і гранул. Процес годування дорослої худоби автоматизований. Через чіп, який є у кожної тварини, програмний комплекс вираховує, скільки корму потрібно тій чи іншій корові і далі кормової вагон проводить роздачу кормів. Для збільшення надоїв турбуються і про комфорт тварин – переводять на безприв’язне утримання.

Ферма має сформований стійкий ринок збуту і співпрацює з багатьма фірмами по всій Україні. Зараз основний обсяг молочки реалізують ГК «Молочний альянс» ТМ «Яготинське», яка пропонує найвищу ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *