На Черкащині збудують виробництво з переробки технічних конопель

ТОВ «Голд Кепіталбуд» стала переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша» (м.Золотоноша, Черкаська обл.). Два основних напрямки роботи – розвиток глибокої переробки технічних конопель та будівництво тютюнової фабрики.

Про це пише видання «Золотоноша.City».

«Сьогодні в світі споживання екологічної продукції на дуже високому рівні: подушки, рушники, ковдри з конопель – це, ось уже п’ять років, актуальні товари. Ця сировина не гниє, в ньому не заводяться бактерії, тканину з конопель екологічно чиста, вона дихає », – пояснив представник компанії Сергій Дискант.

Він зазначив, що продукція конопель широко застосовується в будівництві, медицині та харчової промисловості.

«Наша головна мета на першому етапі – побудувати виробництво первинної переробки і цех по виготовленню фасованої продукції», – поділився планами представник керуючої компанії.

Ще одним плюсом у вирощуванні технічних конопель Сергій Дискант назвав розвиток аграрної галузі: урожай збирається двічі на рік, а землі вимагають мінімальної додаткової підгодівлі або внесення добрива. Ця культура є екологічної для землі, так як не вимагає внесення агрохімікатів.

«Тютюнова фабрика – екологічне виробництво, повністю автоматизовано. Це досить серйозний бізнес, який, за нашими оцінками, наповнить обласний і міський бюджети (акциз) від 100-150 млн грн при виході підприємств на повну потужність », – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *