Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” побудує цеху для випуску безалкогольних напоїв на Львівщині

Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” (МЗМВ) планує будівництво в с.Довге (Львівська обл.) Купажного, виробничого і складського приміщення для випуску безалкогольних напоїв, а також окремої парової котельні, випливає з Єдиного реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

Компанія хоче побудувати на території існуючого виробництва сирокупажний цех розміром 30х20 м для приготування напоїв, що складаються з води, цукру, соку, білків, натуральних підсолоджувачів та ароматизаторів. Інші майданчики для будівництва цехів “Оскаром” не розглядаються.

За даними реєстру, для розливу напоїв планується будівництво виробничо-складського приміщення з розмірами 132х72 м, де будуть запущені дві нові виробничі лінії “Кронес” загальною продуктивністю 44 тис. Пляшок на годину.

Крім того, МЗМВ «Оскар» побудує складське приміщення розміром 162х77 м для зберігання готової продукції.

Згідно з даними Реєстру, також планується будівництво окремо розташованої парової котельні, яку компанія має намір оснастити працюють на природному газі котлами Bosch.

За даними реєстру, головними позитивними соціально-економічними параметрами даного виробництва є збільшення податкових надходжень до бюджету і зростання кількості робочих місць для місцевого населення

Як повідомлялося, МЗМВ «Оскар» входить в найбільшу на українському ринку бутильованих вод компанію IDS Borjomi Ukraine.

IDS Borjomi Ukraine створена наприкінці 2004 року шляхом об’єднання Миргородського заводу мінеральних вод, Моршинського заводу мінеральних вод “Оскар”, ПрАТ “Індустріальні та дистрибуційні системи” і “IDS Аква-Сервіс”. У 2008 році IDS Borjomi Ukraine завершила процес консолідації розрізнених виробництв з розливу трускавецької води і створила на їх основі єдине підприємство – Трускавецький завод мінеральних вод.

Група компаній IDS Borjomi Ukraine, що входить до складу IDS Borjomi International, випускає мінеральну воду на чотирьох заводах (в Миргороді, Моршині, Трускавці та Голій Пристані Херсонської області) під торговими марками “Моршинська”, “Миргородська”, “Трускавецька”, “Старий Миргород “,” Аляска “,” Сорочинська “. Крім того, група є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води “Боржомі” в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *