Молочний альянс розширює лінійку сирів

Група компаній «Молочний альянс» виводить на ринок три нових види сиру під ТМ «Яготинське».

Як говориться в повідомленні компанії, виготовлятися новинки будуть на ТДВ «Баштанський сирзавод».

Так, три види сирів з чеддерізацією поповнили портфель молочного бренду – напівтверда «Моццарелла» 50% жиру, розсолу «Сулугуні» 45% жиру і напівтвердий «Чеддер» 45% жиру.

«Чеддерізованние сири ми будемо виробляти на автоматизованій лінії Comat, яка, на сьогоднішній день, в Україні встановлена ​​тільки на нашому підприємстві. Потужність лінії становить до 10 тонн на добу. А налаштовували її роботу – спеціально викликані для цього італійські фахівці », – зазначив генеральний директор ТДВ« Баштанський сирзавод »Михайло Гадіон.

До основних рис нових сирів – вони добре плавляться і тягнуться. Завдяки цьому «Моццарелла», «Чеддер» і «Сулугуні» стануть головними інгредієнтами при приготуванні піци, бургерів, гарячих бутербродів та іншої випічки, прогнозують в компанії.

«Моццарелою» і «Сулугуні» будуть випускатися в упаковці масою нетто 200 грамів і 350 грамів, а «Чеддер» – в упаковці масою нетто 350 грамів.

Для довідки: недавно ТМ «Яготинське» вивела на ринок ряд новинок: м’який сир «Малет», йогурти з пробіотиками LGG і ВВ-12, а також ультрапастеризоване молоко в екологічній упаковці Tetra Fino.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *