Молочний альянс розширив лінійку сиркових десертів

Група компаній «Молочний альянс» виводить на ринок новинку під брендом «Яготинське» – сиркові тришарові десерти: зі злаками та вишнею; зі злаками, грушею і соком лайма; зі злаками, персиком і соком маракуї.

Як говориться в повідомленні компанії, десерти складаються з трьох шарів: мюслі, в складі яких – суміш з 5 злаків (пластівців з пшениці, ячменю, жита, вівса, полби, крупи вівсяної) і горіхів (мигдалю і фундука), ніжний сир і заливка , до складу якої входять натуральні фрукти.

Десерти випускаються в склянці масою нетто 200 грамів і мають термін зберігання 30 діб.

«Ще одна новинка в сім’ї« Яготинське »- густі йогурти в склянках. Вони виготовляються шляхом ультрафільтрації, що надає йогуртам більш щільну консистенцію. А неймовірний смак продукту надають справжні фрукти і ягоди. Смаки наповнювачів в йогуртах – як класичні – чорниця, полуниця, манго, так є і цікаві поєднання, такі, як персик-маракуйя і вишня-ревінь. Фасуються йогурти в стакани, масою нетто 280 грамів і мають термін зберігання – 21 день », – уточнюють в компанії.

У компанії відзначили, що класичні сиркові десерти від ТМ «Яготинське» представлені широким вибір натуральних наповнювачів: «персик», «чорниця», «полуниця», «мигдаль», «фісташкове морозиво», «ананас-диня», «шоколад-фундук ». В їх основі – сир, заквасочні культури і шматочки справжніх натуральних фруктів. Випускаються сиркові десерти в склянці, масою нетто 180 грамів і мають термін зберігання – 30 діб.

Як зазначається, новинки виробляються на ТДВ «Яготинський маслозавод» в новому цеху на новому технологічному обладнанні з високоякісного молока, яке закуповується у великих фермерських господарств.

Для довідки: в 2020 р ТМ «Яготинське» вивела на ринок широку лінійку йогуртів в пляшках з пробіотиками LGG і ВВ-12, розширила лінійку сирів і безлактозної продукції.

Група компаній «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філія «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопс» і ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *