Молочний альянс розширив лінійку дитячих молочних каш

Дитячий молочний бренд «Яготинське для дітей» (належить компанії «Молочний альянс») випускає на ринок дві нові молочні каші: Каша молочно-мультизлакова 2% жиру; Каша молочно-гречана з яблуком і фенхелем 2% жиру.

Молочні каші виробляються на заводі дитячого харчування на основі молока з додаванням злаків і пребіотика інуліну, йдеться в повідомленні компанії.

«Продукція для дитячого харчування проводиться на нашому підприємстві на високотехнологічному обладнанні з молока вищого сорту, яке ми закуповуємо у сертифікованих фермерських господарств. Молочні каші ТМ «Яготинське для дітей» готові до вживання: їх досить лише збовтати і дати малюкові через трубочку, яка приклеєна до упаковки, або перелити в пляшку », – розповів директор Філії ВАТ« Яготинський маслозавод »« Яготинське для дітей »Ігор Прилипко.

Для довідки: в квітні 2021 р бренд «Яготинське для дітей» ввів в асортимент йогурти з двома новими смаками і два нових смаки в сирних пастах: йогурти «Чорниця-малина» і «Груша-яблуко» і сирні пасти «Абрикос-банан» і «Груша». Раніше була розширена лінійка безлактозної дитячої продукції трьома новими позиціями: сиром, кефіром і йогуртом.

Група компаній «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філія «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопс» і ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *