Молочний альянс розширив безлактозную лінійку дитячого харчування

Група компаній «Молочний альянс» виводить під брендом «Яготинське для дітей» лінійку безлактозної кисломолочної продукції для дітей у віці від 6 і від 8 місяців – сир 5% жиру, йогурт 3% жиру і кефір 3,2% жиру.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Безлактозную кисломолочна продукція ТМ« Яготинське для дітей »виготовляється з молока сорту екстра. Технологічний процес виробництва включає в себе Бактофугування і високотемпературну обробку молока. За рахунок розщеплення лактози на глюкозу і галактозу продукт має солодкий присмак і зберігає всю користь натурального кисломолочного продукту », – розповідає директор філії ВАТ« Яготинський маслозавод »« Яготинське для дітей »Ігор Прилипко.

У компанії відзначають, що фермент, який додається для розщеплення лактози, має дозвіл для використання у виробництві дитячого харчування. Якість безлактозної кисломолочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» підтверджено протоколом підтвердження відсутності лактози, Науковим звітом про дослідження безпеки продукції та висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Уточнюється, що сирок кисломолочний безлактозний «Яготинське для дітей» випускається в пластикових стаканах по 100 г. Продукт призначений для харчування і прикорму дітей, які мають непереносимість лактози, у віці від 6 місяців. Кефір і йогурт випускаються у фірмовій скляній пляшці місткістю 200 грамів і рекомендовані для харчування і в якості прикорму малюкам, у яких непереносимість лактози, у віці від 8 місяців.

Для довідки: в продуктовому портфелі бренду «Яготинське для дітей» також є молоко ультрапастеризоване безлактозную 3,2% жиру для дітей від 9 місяців, а також молоко ультрапастеризоване безлактозную 2,5% жиру для дітей від 2 років.

Група компаній «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філія «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопс» і ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *