Молочні продукти з Полтавщини поїдуть в Молдову

Компетентний орган Молдови за результатами інспектування молокопереробного підприємства в Полтавській області надав йому дозвіл на експорт своєї молочної продукції в країни Східної Європи.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, не називаючи підприємство-виробника.

Зокрема, під час інспекції перевірялося дотримання підприємством вимог чинного законодавства Молдови.

«За результатами проведеної перевірки порушень вищевказаним молокопереробним підприємством вимог нормативних актів Республіки Молдова виявлено не було. Потужність повністю відповідає нормам чинного харчового законодавства. Отже, після розгляду документів (зокрема, акту перевірки), складених за результатами інспектування, компетентним органом Республіки Молдова, що реалізує державну політику в галузі безпеки харчових продуктів, було прийнято остаточне рішення про надання цього оператора ринку дозволу на експорт своєї молочної продукції в держави в Східній Європі », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що полтавське підприємство багато років експортує широкий асортимент молочних продуктів (вершкове масло, згущене молоко, спреди, сири, молочні суміші) в такі країни, як Азербайджан, Болгарія, Грузія, Єгипет, Монголія, Сирія, Південна Корея, Ізраїль, В ‘ В’єтнам, Ірак, Туреччина, Ліван, Пакистан, Румунія, ОАЕ, Алжир, Узбекистан, Туніс, Марокко, Чилі, Панама, Венесуела, Південна Африка, Бангладеш, США, Канада та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *