Молдавська компанія купила завод Укрспирту за 120 млн грн

Молдавська компанія Zernoff стала переможцем аукціону з приватизації Марилівського місця здійснення діяльності (МОД) і зберігання спирту ДП «Укрспирт», запропонувавши найбільшу ціну – 120 млн грн.

Про це заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Світлана Панаіотіді повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

«За результатами аукціону стартова ціна окремого майна Марилівського місця здійснення діяльності (СПД) та зберігання спирту зросла більш ніж в 2 рази (з 54,7 млн ​​стартових) і становить 120 млн грн», – зазначила вона.

Для довідки: раніше були приватизовані 6 спиртзаводів ДП ​​«Укрспирт». Зокрема, Суходольський – за 60,3 млн грн, Бершадський – за 19,8 млн грн, Лопатинський – за 50 млн грн, ОВЕЧАЦЬКИЙ – за 53 млн грн, Артемівський -за 50 млн грн і Немирівський – за 55 млн грн.

Компанія ZERNOFF Ethanol, один з основних виробників етилового спирту в Молдові, була заснована в 2001 році. Компанія починала з виробництва 10 тис. Літрів в день, а в 2015 році в результаті модернізації потужність виробництва в місяць була доведена до 3 млн літрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *