Місто майбутнього: український стартап OMO зробив “розумними” 263 будинки в Білій Церкві

Український стартап OMO запустив пілотний проект в 263 будинках Білій Церкві – тепер 100 тисяч жителів міста можуть зробити своє житло розумним: відкривати двері під’їзду за допомогою мобільного додатку або по розпізнаванню особи, підключити системи безпеки, відеоспостереження і захисту від потопу не тільки в квартирі, а і в місцях загального користування. При цьому вартість обслуговування менше ціни за інтернет.

OMO – перша в Європі компанія, яка пропонує технології розумного будинку по провайдерской моделі. Тобто самостійно встановлює найдорожчу частину системи – хаб – в під’їздах будинків і об’єднує розумні пристрої в одну мережу. На відміну від коробкових рішень, мешканцям будинку не потрібно купувати індивідуальний хаб управління для своєї квартири. Досить вибрати необхідну послугу і підключитися до неї.

У Білій Церкві розумна мережа ОМО покриває 263 багатоквартирних будинки. Це перший етап глобальної задачі стартапу – зробити технології розумного простору доступними кожному, у кого є смартфон. Компанія планує побудувати мережу розумних будинків по всій Україні і співробітничати з муніципальними службами для автоматизації міської інфраструктури.

Жителі підключених будинків можуть:

• Відкривати вхід в парадне з допомогою ключа в мобільному додатку;

• передавати тимчасовий ключ гостям і кур’єрам;

• об’єднувати відеокамери в систему розумного відеоспостереження;

• убезпечити квартиру, підключивши бездротові датчики відкриття дверей, протікання води або витоку газу;

• встановити датчики контролю рівня СО2, клімат-контролю, управління освітленням і електроприладами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *