Мінфін запустив спільну з ЄІБ програму кредитування аграріїв

Міністерство фінансів приступило до реалізації кредитної програми для малих і середніх підприємств аграрного сектора в рамках спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.

«Проект спрямований на розширення доступу агропідприємств до доступного фінансування через банківське кредитування, зокрема на комплексну підтримку ланцюгів створення доданої вартості в аграрній галузі, а саме переробка зернових і олійно-жирових культур, а також рибне господарство та аквакультура», – йдеться в повідомленні.

Проект реалізується через ряд комерційних банків, відібраних і погоджених спільно з ЄІБ, що дає можливість спрямувати кредитні кошти на привабливих умовах для аграріїв. На сьогодні реалізація проекту знаходиться в активній фазі та узгоджені перші кредитні угоди банків-учасників.

«Розвиток малого і середнього бізнесу в аграрному секторі має велике значення для підвищення конкурентоспроможності економіки України та її сталого зростання, а також для нарощування експорту агропродукції українських виробників, впровадження найкращих доступних європейських технологій і методів управління. Міністерство фінансів України активно працює над підвищенням ефективності державної підтримки фермерів і кошти Європейського інвестиційного банку допоможуть створити необхідне джерело їх постійної підтримки через банківське кредитування », – зазначив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *