Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту

Міністерство фінансів України видало перші ліцензії на виробництво спирту іншим державним заводам, повідомив в.о. директора державного підприємства (ДП) “Укрспирт” Сергій Блеськун.

“Уже місяць, з 1 липня ДП” Укрспирт “більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам. Це великий крок для галузі і певні зміни для” Укрспирту “. Зокрема, поступово кількість наших клієнтів буде зменшуватися. Компанії будуть відмовлятися брати спирт у колишнього монополіста і купувати там, де більш вигідні умови. це очікувано і це відбувається прямо зараз. Так працює відкритий ринок “, – написав він на свій сторінці в Facebook в понеділок.

Блеськун також зазначив, що не можна затягувати з приватизацією “Укрспирту”.

“Це буде рівнозначно тому, що заводи підприємства стануть не потрібні. Цей варіант подій для мене неприпустимий. Тому ще раз наголошую на необхідності швидкої приватизації об’єктів (виробничих майданчиків) ДП” Укрспирт “! І тут ми на одній хвилі з командою Фонду державного майна України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі “, – зауважив він.

В.о. директора ДП “Укрспирт” вказав, що в зв’язку з демонополізацією зараз також важливий контроль за обсягом виробництва і реалізації спирту з боку держави.

“Раніше ми зводили всі обсяги реалізації, бачили, хто скільки реалізує спирту як по нашим, так і по іншим заводам, по покупцям, але зараз такої можливості у нас немає”, – пояснив Блеськун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *