Мінекономіки пропонує виключити з підакцизних товарів натуральні вина

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оприлюднило для обговорення законопроект, яким пропонує виключити з підакцизних товарів натуральні вина без додавання спирту і, відповідно, не маркувати марками акцизного податку такі вина.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, оприлюдненого на сайті міністерства, реалізація законопроекту дозволить також використовувати малим виробництвам виноробної продукції у виробництві придбані плоди, ягоди, виноград, мед.

Законопроектом пропонується дозволити розлив виноробної продукції, зброджених напоїв, отриманих в результаті природного бродіння фруктових, ягідних і фруктово-ягідних соків з вмістом спирту не більше 8,5% об’ємних одиниць, в металеві банки із харчового алюмінію.

Крім того, документом встановлюється щорічна звітність малими виробництвами виноробної продукції про обсяги виробництва та / або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв, замість щомісячної.

Крім цього, законопроект знімає обмеження з надання державної підтримки малим виробництвам виноробної продукції як суб’єктам малого і середнього підприємництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *