МХП запускає нову мережу м’ясних магазинів “Мясомаркет”

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) анонсував відкриття нових форматів магазинів “Мясомаркет”, перші три магазини відкриються в липні в Ковелі, Сумах та Миколаєві.

Як повідомили в МХП агентству “Інтерфакс-Україна”, амбіції агрохолдингу вийти в найближчі кілька років на тисячі магазинів по країні, але поки проектом передбачено відкриття близько 50 торгових точок по Україні до кінця 2020 року.

“Ми виходимо на ринок з абсолютно новим форматом, який буде відкриватися паралельно з діючою мережею м’ясних магазинів. Це будуть магазини біля будинку з сучасною технікою та обладнанням. Покупці матимуть можливість придбати широкий асортимент м’яса, на будь-який смак і під будь-яку страву. Асортимент буде відрізнятися в залежності від розмірів конкретного магазину, але, крім м’яса, в магазинах можна буде купити хлібобулочні та молочні вироби, соуси, бакалію, овочі і фрукти, інші супутні товари. Для клієнтів будуть діяти акції і знижки, а також програма лояльності “, – зазначив керівник управління по роботі з франчайзі в МХП Дмитро Морозов.

За словами керівника, новий формат бізнесу компанія розвиває за системою франчайзингу. Мясомаркети відкриватимуть як з діючими, так і новими інвесторами.

“Новим інвесторам гарантується річний дохід на інвестиції. У проекті прописані всі бізнес-процеси і в цьому одна з його переваг для партнерів”, – зазначив Морозов.

Як повідомили в МХП, новий проект компанії викликав інтерес, як у діючих партнерів компанії, так і у нових інвесторів, тому незабаром магазини відкриються в Ковелі, Сумах, Миколаєві, Кропивницького, Черкасах, Києві, Одесі, Львові, Старокостянтинові, Тернополі, Слов’янську, Полтаві, Запоріжжі та інших містах. Залежно від розміру міста та його специфіки передбачені різні площі магазинів – 45 кв. м і 100 кв. м.

“У нас багаторічний досвід роботи на ринку України, що діє торгівельна мережа, що складається з більш ніж 1700 торгових точок і це дає нам величезну базу даних і досвіду”, – зауважили керівник управління по роботі з франчайзингом в МХП.

Як повідомлялося, МХП прийняв стратегічне рішення і почав процеси трансформації з сировинної компанії в “кулінарну”. За словами власника компанії Юрія Косюка, цей перехід дозволить стати більш орієнтованим на споживача продукції. Стратегія буде реалізована масштабно протягом декількох наступних років.

МХП – найбільший виробник курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *