МХП зайнявся виробництвом яловичини у рамках трансформації у кулінарну компанію

Купівля агрохолдингом МХП за $1,84 млн ТОВ “Лубнимясо” (Лубни Полтавської обл.), яке виробляє та продає яловичину під ТМ Scott Smeat, – частина програми з його трансформації в кулінарну компанію з фокусом на випуск продукції з додатковою вартістю, розповіла фінансовий директор агрохолдингу. Вікторія Капелюшна агентству “Інтерфакс-Україна” у четвер.

“Хочемо бути ближчими до споживача та надавати йому асортимент різних продуктів, тільки для цього ми придбали “Лубнимясо”. Ми не говоримо, що станемо виробником яловичини №1, це було необхідно в рамках наших проектів на кшталт “М’ясомаркетів” та відкриття нашого кулінарного центру”. Це все симбіоз, це все одна програма, це все – одна бізнес-модель”, – наголосила фіндиректор.

За її даними, група компаній сподівається, що назва “МХП” та його бренду курятини “Наша ряба” через кілька років асоціюватиметься для покупців не з асортиментом сировини або напівфабрикатів, а з готовими кулінарними рішеннями.

За даними оприлюдненого в четвер на Лондонській фондовій біржі звіту, агрохолдинг 1 червня 2021 року придбав 51% акцій м’ясокомбінату “Лубним’ясо”, винагорода за придбану частку складає $1,84 млн. і була сплачена грошима.

“Ділова репутація, що оцінюється у розмірі $0,92 млн, зумовлена ​​очікуваннями того, що це придбання підтримає стратегічне перетворення на кулінарну компанію за рахунок випуску додаткових продуктів”, – йдеться у звіті групи компаній.

Як повідомлялося, МХП вперше заявив про трансформацію із сировинної компанії в кулінарну на початку 2020 року.

За даними радника голови правління групи компаній Дмитра Зозулі, агрохолдинг зацікавлений в інвестиціях у харчові компанії, які виробляють харчову продукцію не “курячої” групи, зокрема свинину, овочі та зелень.

Крім того, компанія готова інвестувати в сегмент HoReCa (готелі, ресторани, кафе), оскільки сегмент масового харчування зростатиме в майбутньому. За його даними, 80-85% закладів громадського харчування змінять формат роботи на QSR (quick service restorans, заклади швидкого обслуговування) і МХП готовий інвестувати – шукає підприємців у цій галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *