МХП займає більше 30% ринку комбікормів

Частка агрохолдингу МХП на ринку комбікормів становить понад 30%.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

Відзначається, що в структуру холдингу входять 3 комбікормових заводи: ПАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів»; ТОВ «Катеринопільський елеватор»; ВКВП ТОВ «Вінницька птахофабрика».

«Виробництво комбікорму здійснюється на високотехнологічному обладнанні іноземних компаній з повною комп’ютеризацією і автоматизацією всього виробничого процесу.

Повнораціонні корми повністю задовольняють потребу в поживних і біологічно активних речовинах всіх вікових груп птиці і тварин, а таже забезпечують 100% ефективність використання їх потенціалу », – йдеться в повідомленні.

Крім того уточнюється, що МХП очолює рейтинг виробників комбікорму в Україні за результатами 2019 р

Для довідки: Агрохолдинг МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє і контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також займає провідну позицію в рослинництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *