МХП за 5 років може відкрити 350 “Мясомаркетов” в Києві і Київській області

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) за п’ять років планує відкрити в Києві та Київській області 350 магазинів формату “Мясомаркет”.

“На перспективу п’яти років в Києві та Київській області має відкритися 350 торгових точок” Мясомаркета “. У нас також є чітке розуміння, скільки магазинів ми хочемо запустити за п’ять років в областях – цифра за кількістю точок варіюється від 40 залежно від концентрації населення” , – повідомив керівник управління по роботі з франчайзі агрохолдингу МХП Дмитро Морозов в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, крім “Мясомаркетов” і традиційних магазинів “Наша Ряба”, компанія зараз розвиває по франчайзингу такі формати, як Гастростудій “Секрети Шефа” і точки продажу шаурми. Поряд з цим магазини-сендвічнимі “Хо прекусіть?” (ТМ “Бащинський”) – це формат, який МХП розвиває самостійно.

“Інвестиції партнерів по проекту” Мясомаркетов “стартують від $ 25 тис., За іншими форматами, в тому числі і Döner Market, ми зараз розмір інвестицій фіналізіруем”, – зауважив Морозов.

Також він анонсував офіційне відкриття 23 вересня першої точки з продажу шаурми в Києві, на Осокорках.

Як пояснив керівник управління по роботі з франчайзі агрохолдингу МХП, точки матимуть різні формати, як вуличне харчування, так і з можливістю розміщення всередині закладу.

“У міру розвитку проекту будемо додавати інші формати вуличної їжі. Ми для себе бачимо ще мінімум два формати, які будуть продавати шаурму”, – сказав він.

Офіційне відкриття першої точки Гастростудій “Секрети Шефа” заплановано на 24 вересня, проте, як уточнив Морозов, в тестовому режимі вона працювала ще з червня.

Відповідаючи на питання про те, чи планує МХП реалізовувати подібні проекти за кордоном, Морозов сказав, що зараз ця ініціатива на етапі попередньої оцінки необхідності.

“У холдингу є підрозділи в інших країнах, з якими обговорювалося це питання, але поки немає конкретних планів. Ми показали, як запускаємо” Мясомаркети “в Україні, в чому суть концепції, цінність для кінцевого споживача і бізнесу в цілому. Зараз це discovery stage , етап попередньої оцінки необхідності такого проекту “, – зауважив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *