МХП призупинив поставки курятини в ЄС через пташиний грип

Агрохолдинг МХП станом на 23 січня 2020 р припинили експорт м’яса птиці в країни ЄС через спалах пташиного грипу в Вінницькій області.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Усі виробничі потужності МХП продовжують працювати в звичайному режимі, і почали робити всі необхідні кроки відповідно до стратегії диверсифікації експортних продажів, яка була затверджена менеджментом групи», – відзначили в МХП.

Також в компанії уточнили, що продукція реалізується як на внутрішньому ринку, так і в країни, де заборони експорту немає.

«Зараз Державні ветеринарні органи України знаходяться в тісній співпраці з органами ЄС, щоб узгодити і прийняти всі необхідні кроки для вирішення питання відкриття ринку і прийти до остаточної згоди щодо впровадження детальної регіоналізації, яка ще не була офіційно ратифікована», – додали в МХП.

Уточнюється, що 22 січня 2020 року Генеральна дирекція з питань здоров’я та харчової безпеки ЄС повідомила державним ветеринарним органам України про те, що після підтвердження 19 січня вірусу грипу птиці всю територію України можна вважати вільною від цієї хвороби. Тому органи ветеринарної медицини України в даний час не можуть видавати сертифікати на імпорт птиці в ЄС.

Для довідки: 18 cічня 2020 р виявлено спалах пташиного грипу в ТОВ «Хутір» (Вінницька обл.). Станом на 21 січня в карантинній зоні знищено 22 тисячі голів птиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *