МХП придбав великого виробника яловичини

Агрохолдинг МХП 1 червня 2021 му придбав 51% акцій ТОВ «Лубнимясо».

Про це йдеться в звіті компанії на Лондонській фондовій біржі.

Як зазначається, «Лубнимясо» – український м’ясокомбінат, основним видом діяльності якого є виробництво та продаж яловичини під торговою маркою «Скотт Сміт» (Skott Smeat).

На дату придбання чисті активи придбаного заводу становили $ 1,529 млн.

У МХП відзначають, що дане придбання підтримає стратегічне перетворення групи в кулінарну компанію за рахунок випуску додаткових продуктів.

Для довідки: Агрохолдинг МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє і контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також займає провідну позицію в рослинництві.

Виробництво ТМ Skott Smeat становило 450 тонн м’яса на місяць, що дозволило «Лубнимясо» зайняти близько 12% частки українського ринку яловичини за підсумками 2020 року. За даними Ради з питань експорту продовольства (UFEB), в 2018 р «Лубнимясо» стало лідером експорту замороженої яловичини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *