МХП повернувся до логотипу “Наша Ряба”

Агрохолдинг МХП вирішив відновити постачання курячого м’яса в торгові мережі під логотипом “Наша Ряба” після зміни його на “Та сама курочка” в серпні поточного року, йдеться в повідомленні бренду “Наша Ряба” в Facebook.

“За цей місяць ми переконалися, що ви з нами на одній хвилі і дізнаєтеся улюблену курочку навіть без логотипу. Ми повернули ту ж курочку в звичайному вигляді”, – говориться в повідомленні торгової марки.

Як повідомлялося, в середині серпня 2021 року голова правління агрохолдингу Юрій Косюк повідомив про відмову від подальшого використання логотипу “Наша Ряба” на виробленої групою компаній курятині, під яким МХП реалізовував продукцію з 2002 року, натомість буде використовуватися логотип “Та сама курочка”.

Інвестиційна компанія In Venture в серпні 2021 року проаналізувала динаміку зміни вартості українських брендів. За її даними, вартість бренду “Наша Ряба” агрохолдингу МХП в 2020 році знизилася на 15,3% в порівнянні з 2019 роком – до $ 160 млн. Бренд зайняв 10-е місце в рейтингу найдорожчих торгових марок України.

Також повідомлялося, що МХП на початку вересня продав за 160 тис. Грн 20 цифрових копій (NFT) логотипу “Нашої Ряби” – однієї з найбільш відомих своїх торгових марок. Угода відбулася на найбільшій в світі кріптовалютной біржі Binance, де компанія виставила 20 логотипів даної ТМ, кожен з яких представляє відповідний рік існування бренду, котрий тривав з 2002 року по 2021 рік.

МХП – найбільший виробник курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині. У лютому 2019 року МХП завершив операцію з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj.

Агрохолдинг в першому півріччі 2021 року одержав $ 232 млн чистого прибутку проти чистого збитку $ 62 млн в січні-червні 2020 року, його EBITDA збільшилася на 55% – до $ 334 млн, виручка зросла на 14% – до $ 989 млн.

За підсумками поточного року компанія очікує отримати рекордну EBITDA на рівні $ 600 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *