МХП почав поставки на ринок Туреччини компонента для виробництва кормів

Агроіндустріальних холдинг МХП в червні 2020 р здійснив першу пряму поставку м’ясо-кісткового борошна для виробництва кормів для домашніх тварин кінцевому виробнику в Туреччині.

Про це «Укрінформу» повідомили в прес-службі агрохолдингу.

«Покупцем стала компанія Ça? Atay pet food, яка є одним з лідерів турецького ринку», – говориться в повідомленні.

Відзначається, що після реалізації першої партії 25 тонн, між сторонами було підписано угоду про щомісячні постачання 100 тонн сировини до кінця 2020 року.

МХП є виробником основного компонента для виробництва кормів для домашніх тварин – м’ясо-кісткового борошна. Замкнутий цикл виробництва дозволяє компанії ставити контрольні точки на всіх етапах виготовлення продукту, що відповідає міжнародним стандартам GMP + B2.

За словами провідного менеджера відділу продажів продуктів переробки МХП Юлії Олефіренко, МХП звернув увагу на ринок pet food. Тривалі переговори через соціальні платформи, відвідування виробництва партнера і зміни базису поставки на CFR Izmir дозволило повністю задовольнити високі потреби клієнта.

«Індустрія pet food – одна з найбільш динамічних галузей на ринку. Світові продажі товарів по догляду за домашніми улюбленцями виросли на 14% за останні 5 років. У 2018 році ринок pet food оцінювався в $ 91 млрд. У МХП націлені на подальшу експансію цього ринку », – поінформували в агрохолдингу.

Для довідки: Компанія Ça? Atay – один з топ-виробників кормів для домашніх тварин в Туреччині. Фокус компанії зосереджений на якості та свіжості продукції, тому Ça? Atay працює тільки з власної доставкою споживачеві, минаючи супермаркети.

Агрохолдинг МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє і контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також займає провідну позицію в рослинництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *