МХП почав експорт продукції в Перу

Агрохолдинг МХП вперше почав експорт курячого жиру в Перу.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

Відзначається, що контейнерна партія 60 т курячого жиру на даний момент перетинає Атлантику в напрямку транзитного порту в Колумбії.

У кінцевий пункт призначення і розвантаження – порт Каллао в Перу – товар прибуде через 50 днів.

Уточнюється, що цьому процесу передували довготривалі переговори, акредитація експортних потужностей, акцептування зразків курячого жиру в незалежних лабораторіях Перу, а також вичерпний перелік нових досліджень в державних лабораторіях України.

«Зараз плани по розширенню географії збуту продуктів тваринного переробки дуже амбітні, тому важелів для розвитку економіки України в сфері експортних операцій в МХП досить», – підкреслив начальник відділу експорту продуктів переробки МХП Максим Гузев.

Для довідки: Агрохолдинг МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє і контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також займає провідну позицію в рослинництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *