МХП побудує станцію для отримання електрики з курячого посліду

Підприємство «Ладижин ЕКО генерація», створене за участю Агрохолдингу МХП і «Групи компаній« Сатер-ЕКОЕНЕРГО », підписало контракт з китайською корпорацією інжинірингу CAMCE на будівництво електростанції, яка отримує енергію з курячого посліду.

Про це йдеться в повідомленні МХП на сторінці в Facebook.

Відзначається, що проект вартістю € 65,1 млн буде реалізований в місті Ладижин Вінницької області. Він передбачає будівництво електростанції потужністю 12 МВт. Термін будівництва 18 місяців. Голова правління CAMCE Ван Бо і голова правління «Ладижин ЕКО генерація» Олег Арапов підписали контракт через відеозв’язок.

Заступник голови правління МХП Максим Писарєв зазначив, що компанія у своїй діяльності і надалі дотримуватиметься політики інноваційності та екологічності.

«Ми шукаємо провідні світові рішення і імплементуємо їх в Україні. Кейс вироблення електричної енергії з курячого посліду може стати успішним прикладом для національного ринку енергоресурсів. МХП є екологічно відповідальною компанією. Ми віримо в успіх цього проекту. Розвиваємо не тільки міжнародне співробітництво України, а й робимо внесок в енергетичну незалежність нашої країни », – підсумував Писарєв.

У МХП також поінформували, що основна діяльність CAMCE включає будівництво промислових і сільськогосподарських об’єктів, об’єктів водного господарства, електроенергетики, транспортних, нафтохімічних об’єктів тощо.

Для довідки: Агрохолдинг МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє і контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також займає провідну позицію в рослинництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *